(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Пляжний пошук з металошукачем

Пляжний пошук з металошукачем, це єдиний вид пошуку, в якому знахідки поповнюються щороку. Але не дивлячись на це, такий вид пошуку дуже важкий і монотонний, адже крім ювелірних прикрас у пляжному піску лежить безліч язичків від пивних банок, пивних пробок, фольги та іншого сміття недбало викинутого відпочиваючими.

Копати на пляжі лопатою дуже незручно, земля постійно обсипатиметься, ускладнюючи знаходження сигналу. Тому охочим спробувати себе в пляжному пошуку, необхідно мати такий пристрій як скуб. Це спеціальний совок, за допомогою якого шукач скарбів знаходить у піску сигнал. Скуб може бути як металевий, і пластиковий.
Плюсом металевого є його надійність та міцність. Пластиковий менш міцний, але його можна піднести до котушки металошукача та перевірити у скубі знахідка чи ні. Скуб чудово справляється зі своїм завданням, оскільки більшість знахідок лежить не глибоко. Мало того, якщо пошук ведеться прямо у воді, лопата стає зовсім марною.
Але де ж найбільше знахідок на пляжі? Пляж умовно можна поділити на три сектори.
1) Це власне сухий пісок, там переважно губляться монети, викидається основна маса пробок, фольги та іншого сміття. Ювелірні прикраси тут приблизно губиться 20 відсотків.
2) Зона прибою. Найоптимальніша зона для пошуку сміття відносно мало. Але якщо пошук ведеться в солоній воді, то будуть проблеми з відбудовою від ґрунту, проявляється це фантомними (хибними) сигналами, усувається зменшенням чутливості металошукача.
3) Це зона води, тут втрачається найбільша кількість ювелірних прикрас та найменша кількість сміття. Але пошук тут утруднений наявністю води, для цього потрібно мати додаткове обладнання, наприклад гідрокостюм та спеціальний металошукач (підводний).
У більшості ґрунтових металошукачів котушки герметичні, і їх можна занурювати у воду аж до блоку. Відкрию невеликий секрет одного мого знайомого, для пляжного пошуку він використовує звичайну аську 250 з подовженим дротом на котушці. Сам блок він зміцнює не до штанги, а поміщає за пазуху (в гідрокостюмі). Блок не намокне, і відпадає потреба купувати підводний металошукач. Наполегливість та кілограми викопаних пивних кришок оплачуються приємним сяйвом золотих прикрас. Спробуйте такий вид пошуку, може саме Вам посміхнеться успіх.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Після закінчення літа і до настання сильних холодів шукачам скарбів надається найкращий час для продуктивних вилазок. Особливо значний урожай можна зібрати на пляжах, мілководді та в зонах купання, які спорожніли із закінченням купального сезону. У таких місцях можна знайти все, що завгодно, від втрачених мобільних телефонів, окулярів, ключів до цінних золотих прикрас.

      Немає сумніву, що найбільш популярний вид шукання скарбів у літній період - це пошук втрачених ювелірних прикрас на морських і річкових пляжах. Знаходиться поблизу води у спеку вкрай приємно, а поєднувати це з коханим хобі – подвійне задоволення. Проте не всі розуміють тонкощі цієї справи і часто у перші дні розчаровуються у металошуку на пляжі. Виною тому є недостовірна інформація та перебільшені обіцянки торговців пошуковою технікою. Насправді ситуація виглядає дещо інакше.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на ace 250 металошукач, тому поспішайте підібрати собі xp orx 22hf та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати металошукач житомир, а також металошукачі професійні - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металодетектор quest та металошукач quest купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати pinpointer garrett, а також купити хороший металошукач з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати б у металошукач або x10 pro ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.