Пляжний пошук з металошукачем, це єдиний вид пошуку, в якому знахідки поповнюються щороку. Але не дивлячись на це, такий вид пошуку дуже важкий і монотонний, адже крім ювелірних прикрас у пляжному піску лежить безліч язичків від пивних банок, пивних пробок, фольги та іншого сміття недбало викинутого відпочиваючими.
Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.
У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.
Після закінчення літа і до настання сильних холодів шукачам скарбів надається найкращий час для продуктивних вилазок. Особливо значний урожай можна зібрати на пляжах, мілководді та в зонах купання, які спорожніли із закінченням купального сезону. У таких місцях можна знайти все, що завгодно, від втрачених мобільних телефонів, окулярів, ключів до цінних золотих прикрас.
Немає сумніву, що найбільш популярний вид шукання скарбів у літній період - це пошук втрачених ювелірних прикрас на морських і річкових пляжах. Знаходиться поблизу води у спеку вкрай приємно, а поєднувати це з коханим хобі – подвійне задоволення. Проте не всі розуміють тонкощі цієї справи і часто у перші дні розчаровуються у металошуку на пляжі. Виною тому є недостовірна інформація та перебільшені обіцянки торговців пошуковою технікою. Насправді ситуація виглядає дещо інакше.