(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Пошук із металодетектором після закриття купального сезону

Після закінчення літа і до настання сильних холодів шукачам скарбів надається найкращий час для продуктивних вилазок. Особливо значний урожай можна зібрати на пляжах, мілководді та в зонах купання, які спорожніли із закінченням купального сезону. У таких місцях можна знайти все, що завгодно, від втрачених мобільних телефонів, окулярів, ключів до цінних золотих прикрас. Однак на відміну від теплого літнього періоду до такого виду пошуку потрібно підготуватися, так як температура води і повітря не сприяє комфортному проведення часу, тому щоб уникнути переохолодження потрібно забезпечити себе додатковим спорядженням і засобами зігрівання в прохолодну погоду.

При пошуку на березі як засіб утеплення знадобиться якісна термобілизна, здатна утримувати тепло, відводити вологу та зберігати комфортну температуру тіла. Верхній одяг повинен бути непромокальним і непродувним, так як поблизу моря та інших водойм крім підвищеної вологості часто буває холодний пронизливий вітер. Захистити обличчя від крапель дощу допоможе звичайна кепка із щільної тканини, одягнена під капюшон куртки. Взуття також має бути непромокальним, і найкращим вибором у цьому випадку будуть рибальські бахіли. Якщо планується пошук у воді або з повним зануренням, то потрібний спеціальний водолазний гідрокостюм, спеціально розрахований на умови холодної води.
Для пошуку у воді та поблизу неї краще вибрати повністю водонепроникний металошукач, який до того ж захищений від інших неприємних погодних умов, таких як пил та бруд. Найкращим вибором будуть популярні детектори-«амфібії» Garrett AT PRO та Minelab CTX3030 , але останнім часом дуже активно використовується на пляжі новинка минулого року – серія металошукачів Minelab Go-Find , які відповідають усім вимогам пляжного пошуку, легкі, мобільні та недорогі за ціною. Якщо використовується звичайний ґрунтовий металошукач, то котушка детектора повинна бути максимально захищена від води та пошкоджень, тому що опускати під воду можна тільки цю частину приладу. Для підводного пошуку із зануренням на глибину понад три метри знадобиться спеціальний підводний металошукач зі специфічними характеристиками.
Окрім металошукача на осінньому пляжному пошуку просто необхідний скуб – спеціальний великий совок для просіювання піску та відсіювання знахідок. Ним можна користуватись як на суші, так і в зоні купання, зачерпуючи ґрунт великими порціями. Ще один необхідний аксесуар для такого пошуку – це навушники, бажано водонепроникні, хоча заховані під одягом вони будуть добре захищені. Якщо планується підводний пошук, то не варто вирушати поодинці, оскільки це досить ризиковано, і хтось обов'язково має прийти на допомогу у разі непередбачених ситуацій. Якщо це тільки пляжний пошук без занурення, то цілком можна вирушати самостійно, проте з метою безпеки краще повідомити про своє місцезнаходження когось із друзів або близьких.

поділитися


Теги статті

Відгуки
иван
24-10-2016
с написанным соглашусь на 100 %. был на прошлых выходных на морском пляже. наушники просто необходимы. т.к. ветер задувает очень. обязательны наколенники либо специальные вкладки на колени. и теплые перчатки с водонепроницаемымми ладошками. песок очень холодный. всем удачного копа, камрады!
Оцінка
# # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Немає сумніву, що найбільш популярний вид шукання скарбів у літній період - це пошук втрачених ювелірних прикрас на морських і річкових пляжах. Знаходиться поблизу води у спеку вкрай приємно, а поєднувати це з коханим хобі – подвійне задоволення. Проте не всі розуміють тонкощі цієї справи і часто у перші дні розчаровуються у металошуку на пляжі. Виною тому є недостовірна інформація та перебільшені обіцянки торговців пошуковою технікою. Насправді ситуація виглядає дещо інакше.

      Пляжний пошук з металошукачем, це єдиний вид пошуку, в якому знахідки поповнюються щороку. Але не дивлячись на це, такий вид пошуку дуже важкий і монотонний, адже крім ювелірних прикрас у пляжному піску лежить безліч язичків від пивних банок, пивних пробок, фольги та іншого сміття недбало викинутого відпочиваючими.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити nokta металошукач та купити пінпоінтер garrett - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на metal detector, тому поспішайте підібрати собі металодетектор quest та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати fisher f75 ltd, а також металошукач бу - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати deus 2 28fmf або ціна металошукача здивує всіх.
  • У нашому магазині можете підібрати garrett ace 350, а також vanquish 340 купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.