(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
"Легкий" огляд металошукача Minelab E-Trac

Австралійські фахівці постаралися на славу, створивши потужний професійний прилад із технологією багаточастотного пошуку Minelab E-TRAC, з великими можливостями налаштування для будь-яких видів цілей та зовнішніх умов. Для ідентифікації об'єктів металошукач використовує як властивість провідності металу, а й його індуктивність, що значно збільшує точність визначення типу знахідки. Робоча частота приладу має найширший діапазон від 1,5 до 100 КГц, що дозволяє легко виявляти та ідентифікувати будь-які цілі незалежно від їх розміру та складу.

Детектор має зрозуміле русифіковане меню, яке дуже спрощує роботу з приладом, так що налаштовувати його одне задоволення. Однак, навіть за відсутності русифікованого інтерфейсу, з таким металошукачем зможе впоратися навіть шукач скарбів, оскільки всі налаштування і пункти меню інтуїтивно зрозумілі. Для початкового рівня достатньо стандартних заводських налаштувань, які встановлені за умовчанням, проте для підвищення ефективності пошукових робіт краще зробити ручне додаткове налаштування металодетектора, тим більше, що прилад дозволяє регулювати практично будь-які параметри.

Однією з найважливіших налаштувань металошукача вважається установка чутливості приладу, причому Minelab E-TRAC має абсолютно новий підхід у цій галузі. Максимальне значення чутливості – 30, але його можна застосовувати лише на чистих ділянках без метало-сміття, які, на жаль, не так легко знайти, тому найчастіше показник буде нижчим. У приладі є автоматичний режим, при якому прилад сам аналізує стан ґрунту, орієнтуючись на баланс ґрунту, а є ручний, що допомагає встановити оптимальний режим залежно від поточних умов. Для зручності на моніторі детектора передбачено відразу два стовпці для візуального відображення чутливості (ручної та автоматичної), які можна порівнювати у процесі пошукових робіт.

Якість дискримінації металошукача Minelab E-TRAC знаходиться на найвищому рівні, оскільки для ідентифікації цілей аналізується дві фізичні властивості металів. Маска QuickMask застосовується для перевірки або ігнорування невеликих залізних цілей, що відповідає режиму "всі метали" у звичайних металодетекторах. Для налаштування тонкої дискримінації використовується дві шкали: FE – для залізних цілей у діапазоні від 1 до 35 та FE для кольорових у діапазоні від 1 до 50. Користувач самостійно може налаштувати будь-яку маску дискримінації, а після збереження скопіювати її на комп'ютер та надалі використовувати по на свій розсуд. Також в інтернеті можна завантажити вже готові маски дискримінації та завантажити їх у детектор, використовуючи порт USB.

Наступним важливим показником для ефективного пошуку є звук, правильність налаштування якого значною мірою визначає результат. При правильних налаштуваннях цілі будуть видавати різні звуки, а якщо прилад налаштований некоректно, всі знахідки будуть звучати однаково. При максимальному значенні порогового тону 50 краще зупинитися на оптимальному варіанті в 15-20 в залежності від погодних умов. За тихої погоди та хорошої чутності можна встановити значення трохи вище, а для максимальної ефективності краще використовувати навушники. Для оптимізації аудіосигналів у Minelab E-TRAC передбачено ще один вид налаштування – «посилення гучності», який сприяє збільшенню рівня звукових сигналів під час пошуку глибокозалягаючих цілей.

Крім цього металошукач Minelab E-TRAC має можливість змінювати не тільки гучність, а й чотири види тональності: 1 – нормальний, 2 – розтягнутий, 3 – рівний, 4 – утримування тону, а також поліфонічний режим із функцією багатотональності. Для найбільш просунутих користувачів металошукач має спеціальний режим «Експерт», де пошуковик може задати параметри глибини виявлення для об'єктів, що глибоко залягають, встановити швидку реакцію для умов сильнозасмічених ділянок, визначити і зафіксувати тип ґрунту, а також наявність металевого сміття на ділянці. Для створення комфортних умов, за яких виключається вплив роботи інших приладів та ліній електропередач, у приладі є функція відбудови від перешкод, що допомагає швидко перейти на стабільну роботу.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Мініатюрний і компактний пошуковий прилад під назвою «пінпоінтер» вже давно став невід'ємною частиною спорядження сучасного шукача скарбів. Серед найбільш популярних портативних металодетекторів, які досить довго існують на ринку піпоінтерів, варто виділити Garrett Pro-Pointer.

      Металошукачі однієї категорії в основному мають аналогічний набір функцій і схожі пошукові можливості, проте на практиці результати пошуку можуть відрізнятися в залежності від досвіду шукача скарбів, точності налаштувань даного приладу і оптимальності вибору інструментарію для конкретних пошукових умов. Так у чому полягає різниця між двома професійними детекторами Garrett AT PRO і Minelab Safari, і на якому з них зупинити свій вибір?

      На ринку металошукачів існує безліч схожих моделей, зі схожими характеристиками, функціоналом і технічними можливостями. Вибрати з такого розмаїття саме свій детектор украй складно, проте на допомогу приходять нові виробники, які на основі популярних металодетекторів намагаються створити покращені прилади з адаптацією до конкретних умов, знижуючи при цьому вартість техніки. Так компанія MarsMD випускає свою продукцію, ґрунтуючись на досягнення таких іменитих виробників пошукової техніки як Fisher та Teknetics, але впроваджуючи власні функції та налаштування, орієнтуючись на потреби українських шукачів скарбів.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати deus 28 rc або x10 pro ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на мінелаб еквінокс 700, тому поспішайте підібрати собі квест v80 та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити квест х5 та купити металошукач гаррет асе - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати quest scuba tector, а також навушники minelab - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати deus 22 ws4, а також котушки мінелаб купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.