(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Варіанти налаштування балансу ґрунту металошукачів

Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Зміст мінеральних солей підвищують електропровідність ґрунту, магнітно-насичені ґрунти створюють перешкоди при скануванні, наявність каменів та заліза у ґрунті створюють хибні сигнали. Крім того, сигнали у вологому і сухому грунті відрізняються один від одного, змінюючи чутливість металошукача навіть на тій самій ділянці. Все це знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

4 варіанти налаштування ґрунту в залежності від рівня металошукача

Навіть бюджетні моделі металошукачів початкового рівня, наприклад Garrett Ace 250 , мають вбудовану функцію налаштування ґрунту Ground Balance, яка активізується при включенні. У таких детекторах користувач не має можливості регулювати цей параметр, йому залишається лише довіритись своєму приладу та прийняти усереднене значення мінералізації. Це дуже зручно для новачків у металошуку, тому що не потрібно заглиблюватися в налаштування та досить просто включити прилад та починати сканування. Однак з часом цього стає недостатньо і для збільшення ефективності пошуку потрібні додаткові налаштування приладу, у тому числі необхідність регулювання балансу ґрунту.

Напівпрофесійні металодетектори забезпечені в основному автоматичним регулюванням балансу ґрунту Automatic Ground Balance, яке необхідно налаштувати перед проведенням пошукових робіт. Для початку потрібно знайти чисту ділянку та переконатися, що в ній немає залізних предметів, що необхідно для виключення похибок налаштування. Після включення детектора потрібно натиснути кнопку балансу ґрунту і запустити процес налаштування, а потім плавно наблизити пошукову котушку до землі на відстань 5 сантиметрів і відвести назад приблизно на 30 см. Таким чином металошукач починає розуміти різницю між нульовим та реальним значенням мінералізації при завершенні процесу повинен видати звуковий сигнал про успішність налаштування.

Ручне налаштування балансу грунту Manual Ground Balance мають професійні металодетектори , які мають можливість тонкого регулювання показників мінералізації грунту. Найчастіше цим способом коригується значення, отримані шляхом автоматичного налаштування ґрунту. Даний варіант призначений для встановлення найточнішого значення балансу ґрунту та досягнення граничної глибини виявлення. Ручне налаштування застосовується для максимальної чутливості при пошуку на невеликих ділянках. Також цей метод підходить для ґрунтів з великим вмістом дрібного металосміття. На практиці налаштування здійснюється шляхом піднімання та опускання пошукової котушки та одночасного обертання регулятора балансу ґрунту, доки не зникне звуковий сигнал.

Деякі моделі металодетекторів мають просунутий варіант налаштування балансу ґрунту – Automatic Tracking Ground Balance, який відстежує стан ґрунту в режимі реального часу безпосередньо під час сканування. Такою функцією забезпечуються дорогі професійні прилади, які самостійно визначають стан ґрунту та користувач навіть не помічає цих змін. Один з таких приладів – Minelab X-Terra 705 , який має три режими налаштування ґрунту, в тому числі і режим відстеження. Автоматичне налаштування балансу грунту, що стежить, забезпечує максимальну чутливість детектора по всій глибині виявлення, виключаючи пропуск цілей і помилкові спрацьовування.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Компанія Garrett запустила в продаж абсолютну новинку цього року - Garrett Axiom. Металошукач для золота та не тільки!

       Американський виробник Garrett анонсував нову модель металошукача для пошуку золота. Заявлено що це буде самий потужний детектор в компанії Garrett. Можливо мова йде про гібридну технологію PI та VLF.

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати лопати для копа, а також купити піпоінтер марс з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на pro pointer, тому поспішайте підібрати собі deus x 35 та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач fisher f75 та garrett apex купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати simplex plus, а також металошукач дніпропетровськ - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати deus 28 x35 або міношукач ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.