(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Екіпірування шукача скарбів в умовах осіннього пошуку

Залишилося трохи часу до морозів і першого снігу, і шукачі скарбів намагаються використовувати останні тижні пізньої осені по максимуму, окупуючи поля, береги водойм і покинуті села. Їм не страшний пронизливий вітер і дощ, що мрячить, адже вони поглинені своїм улюбленим заняттям. Ретельно захистивши від негоди свій металошукач, пошукові системи здійснюють відважні походи, які часто винагороджуються цікавими знахідками. Але в таку неприємну погоду потрібно з особливою увагою віднести до свого екіпірування, щоб забезпечити комфортні умови.

Насамперед, потрібно подумати про утеплення, щоб не отримати застуду на довгий час. Найкращий варіант для цих умов – це спеціальна термобілизна, яка збереже тепло і не сковуватиме руху при пошукових роботах. Верхній одяг повинен бути непромокальним і надійно захищати від вітру. Відмінні якості демонструють костюми для рибалок та мисливців, а також одяг із сукна камуфляжу. У будь-якому випадку краще одягнутись трохи тепліше, ніж це здається необхідним.
Важливим елементом осіннього екіпірування є взуття, оскільки від його якості та надійності залежить результат пошуку загалом. Тип взуття залежить від виду пошукових робіт: для болотистої місцевості поблизу водойм підійдуть рибальські бахили, для пошуку в полях - спеціальне взуття на товстій підошві для туристичних або гірських походів, військові черевики також відмінно підходять для таких цілей, а ось для пошуку всередині покинутих будинків краще вибрати полегшений варіант взуття.
У складних умовах можуть статися падіння або удари об важкі предмети, тому непогано захиститиме вразливі місця. Для цих цілей чудово підійдуть наколінники і різна захист, що використовується для екстремальних видів відпочинку. Обов'язково потрібно взяти з собою аптечку з необхідними знеболюючими та перев'язувальними засобами. Також не зашкодить набір чергових ліків, який може стати у нагоді не тільки самому шукачу скарбів, а комусь ще.
Звичайно, неможливо забути взяти з собою основний інструмент пошуку - металошукач , проте багато хто забуває захопити додаткові елементи живлення. Це особливо актуально пізно восени, тому що при низькій температурі батареї та акумулятори розряджаються швидше. Оскільки в цей час року досить рано темніє, а деякі дні так і залишаються погано освітленими, необхідно взяти з собою ліхтар, а найбільш практичним варіантом можуть бути лобові ліхтарі, що залишають руки вільними. Їх можна одягнути на руку чи ногу, кому як зручніше.
Пізньої осені земля має підвищену вологість, а отже, доведеться зіткнутися з великою кількістю бруду при викопуванні знахідок. Крім необхідної лопати і додаткової сокири, можливо доведеться колупатися в холодній землі та руками, так що без рукавичок ніяк не обійтися. Краще взяти кілька пар бавовняних одноразових рукавичок для садових робіт, які потім можна просто викинути. Ще один корисний предмет в екіпіруванні – це невеликий шматок «пінки», який можна покласти на камінь, щоб сісти і відпочити, або прокласти незручні предмети в рюкзаку.
Обов'язковими атрибутами для холодної пори року є гарячі напої у термосі. Деякі пошуковики вживають спиртне для зігрівання, проте в цьому випадку треба бути готовим, що увага може послабшати, а слух притупитися і в результаті можуть виявитися пропущеними найцікавіші знахідки. Основою для цього набору необхідних предметів екіпірування повинен послужити місткий рюкзак з міцної непромокаючої тканини, які у великому асортименті пропонують виробники туристичного приладдя.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      В очікуванні весни всі уявляють собі теплу і суху погоду з легким приємним вітерцем, але, на жаль, насправді початок весни супроводжується досить сирою та вітряною погодою, яка, зрозуміло, не може зупинити пристрасних шукачів скарбів від проведення перших пошукових робіт на початку нового сезону. Саме тому головним завданням для таких умов буде забезпечення нормальної роботи металошукача шляхом захисту приладу від дощу, туману та мокрого вітру.

      Шукання скарбів досить азартне заняття, яке затягує з перших хвилин і не відпускає багато років, проте головне в цій справі не процес, а результат. Основна мета поїздки на коп – це знаходження цінних предметів, які згодом принесуть певний прибуток, або поповнять колекцію любителя-збирача старовин. Тому, щоб не витратити час даремно, потрібно знати деякі моменти, при яких потрібно припинити пошук і вирушить або додому, або на іншу ділянку.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.