(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Коли потрібно вчасно зупинитися та залишити місце пошуку

Шукання скарбів досить азартне заняття, яке затягує з перших хвилин і не відпускає багато років, проте головне в цій справі не процес, а результат. Основна мета поїздки на коп – це знаходження цінних предметів, які згодом принесуть певний прибуток, або поповнять колекцію любителя-збирача старовин. Тому, щоб не витратити час даремно, потрібно знати деякі моменти, при яких потрібно припинити пошук і вирушить або додому, або на іншу ділянку.

Насамперед, потрібно оцінити перспективність пошуку на цій місцевості, а в цьому допоможе кількість та стан металевого сміття на ділянці. Якщо поле тихе і немає сигналів навіть від пляшок, то велика ймовірність, що місце вже «вибите» і по ньому пройшло чимало шукачів скарбів. В цьому випадку краще не витрачати час даремно, а переміститися на більш галасливу ділянку, де ймовірність знахідок буде набагато вищою. Також важливо оцінити вік сміття, що старше залізо, то перспективніше місце пошуку. Наявність великої кількості залізних цвяхів, міді та інших кольорових металів – добрий знак вдало обраної ділянки.
Другий фактор - це неправильно обраний час пошуку, адже не завжди виходить вибратися рано вранці, іноді шукачі скарбів потрапляють на пошуки в другій половині дня або до вечора. Восени день короткий і темніє рано, тому доводиться проводити пошукові роботи в сутінках або навіть у темряві. Це не таке вже страшне заняття, тим більше, що існує безліч моделей металошукачів з підсвічуванням, а у продажу велика різноманітність зручних освітлювальних пристроїв, наприклад, ліхтарі налобні. Однак треба пам'ятати, що якщо поле велике, то пошуки можуть затягнутися та краще відкласти обстеження наступного разу. Якщо ділянка невелика, то можна продовжити пошуки, тим більше якщо знову повернутися сюди вже не буде можливості.
Третя причина – це небезпека, яка може виходити як із пошукових умов, і від людей. Осінній дощ не може бути перешкодою до пошуку, якщо шукач скарбів ґрунтовно підготувався до такої погоди, а ось гроза може бути загрозою для людини у відкритому полі, та ще й з металошукачем, у цьому випадку потрібно негайно залишити місце пошуку. У деяких випадках загрозу можуть становити знайдені снаряди часів війни, що не розірвалися. У цій ситуації також треба терміново залишити ділянку та повідомити про знахідку спеціальним службам. Деякі люди цікавляться людиною з детектором, але не всі вони можуть бути доброзичливо налаштовані. Якщо на копі зустрілися агресивні особистості, то краще не вступати в конфлікт, а перебратися в більш спокійне місце, і на цей випадок потрібно мати при собі засоби самооборони. Звичайна сигнальна ракета може швидко привести до тями недоброзичливців.
Однак навіть за добрих зовнішніх умов бувають ситуації, що пошук не клеїться, немає знахідок на відносно перспективній ділянці, настрій падає, хочеться все покинути і поїхати додому. Не варто впадати у відчай, спочатку слід перевірити правильність налаштувань металошукача, і при необхідності збільшити чутливість і зменшити дискримінацію. Можна замінити котушку на більш чутливу меншого діаметра, еліптичні DD-котушки можуть вирішити цю проблему. Якщо трапляються великі залізні об'єкти, краще витягти їх землі, оскільки під ними можуть ховатися цінні знахідки. Ну і звичайно не варто падати духом, а щоразу позитивно налаштовувати себе на пошук, і удача обов'язково посміхнеться!

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на quest pinpointer, тому поспішайте підібрати собі металошукач у чернігові та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити minelab manticore та піноінтер купити дешево - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати garrett металошукач, а також металошукач quest x5 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати сигнал mfd, а також купити металошукач у києві з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати металошукач bounty hunter або garrett ace 250 ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.