(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Що краще: одиночний коп чи спільний виїзд?

На сьогоднішній день такий вид проведення часу як шукання скарбів дуже популярний, оскільки він не тільки приносить прибуток, але і служить відмінним способом підтримувати хорошу фізичну форму. Бродити цілими днями по полях і покинутих селах, та ще й з навантаженням у вигляді металошукача , це вимагає фізичної сили та витривалості. Кожен шукач скарбів проводить пошуки по-своєму, одним подобається спільні виїзди в компанії однодумців, інші намагаються усамітнитися і повністю поринути в своє улюблене заняття. У кожному варіанті існують свої плюси та мінуси.

Проведення пошукових робіт поодинці несе за собою повну свободу, адже при цьому шукач скарбів не залежить від швидкості пересування своїх соратників, його металошукач не збивається від фантомних сигналів інших детекторів, і ніхто не відволікає від пошуку розмовами та посиденьками. Одиночна пошукова система повністю зосереджена на цілях, а невеликі перерви в роботі налаштовують на філософський лад і приносять умиротворення. Вибір місця пошуку також не залежить від іншої думки, де хочеш там і копаєш, і будь-коли можна звернутися і відправитися додому відпочивати.
Однак одиночний вид пошуку таїть у собі небезпеку та ризик. Можуть з'явитися люди, які, можливо, не зовсім доброзичливо віднесуться до діяльності пошуковика. Щоразу озиратися на машину, що зупинилася, і нервувати при появі сторонніх не завжди сприяє спокійній роботі. Тому обов'язково потрібно мати із собою засоби захисту та зв'язку. Можна, звичайно, поглибитися подалі від допитливих очей, але це не гарантує повну відсутність цікавих осіб.
Спільний виїзд на коп набагато веселіше і безпечніше, тим більше що зараз знайти таку компанію не важко. Існує велика кількість клубів шукачів скарбів, де можна не тільки обговорити знахідки і обмінятися думками, але і знайти відповідних попутників. Можливо хтось опиниться зі своїм транспортним засобом і тоді не доведеться тягнути спорядження на собі, а покупка палива на чотирьох-п'ятьох шукачів скарбів значно знизить витрати на проїзд. Ще один радісний момент – це обговорення свіжовикопаних знахідок, а знаходження цілей іншими пошуковими системами лише збільшує азарт.
Мінусом спільних вилазок на коп можна вважати технічні перешкоди, що виникають при використанні кількох металошукачів на одній пошуковій ділянці. Ідеальним рішенням цієї проблеми є можливість зсуву робочої частоти, але таку можливість мають не всі металодетектори, наприклад, таку опцію мають Garrett AT Pro , Teknetics T2, Fisher F5 і дорожчі моделі. Другий спосіб - зниження чутливості металошукача, але це може позначитися на якості пошуку та виявленні дрібних предметів. Також перешкоди, що виходять від інших детекторів, можна знизити шляхом видалення пошуковиків на значну відстань один від одного.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті
(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити deus x 35 та fisher f2 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати пристрій для розмінування, а також комплект розмінування купити з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати makro legend або garrett ace 250 ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на котушки на металошукач, тому поспішайте підібрати собі mars gauss pro та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати apex 8 5x11, а також професійні металошукачі - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.