Якісний металошукач не може дати повної гарантії результативного пошуку, оскільки потрібно ще вміти ним правильно користуватися. Звичайно, існують недорогі примітивні детектори, що реагують на будь-які металеві предмети без розбору, які не потрібно налаштовувати, просто включити. Але в більшості випадків результатом такого пошуку буде лише сміття, адже метою металопошуку є цінна знахідка. Для того, щоб максимально ефективно використовувати пошукову техніку, її потрібно грамотно налаштовувати.
Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.
Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.
Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.
Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.
Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один з найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище, але спробувати варто.
Пошук у лісі є окремим напрямком у шукачі скарбів і вимагає певних знань, навичок і витривалості. Лісова місцевість, де в перспективі можна знайти щось цінне, є зарослі рослинністю ділянки, завали дерев і чагарників, через які досить важко пересуватися, тому питання спорядження і правильний підбір техніки в цьому випадку особливо важливий.
Металошукачі Minelab Excalibur II та Garrett Infinium LS – лідери в сегменті підводних детекторів, що мають ідентичні характеристики та практично однакову вартість, проте мають і відмінності, здатні впливати на результати пошуку та процес експлуатації.
Металошукачі однієї категорії в основному мають аналогічний набір функцій і схожі пошукові можливості, проте на практиці результати пошуку можуть відрізнятися в залежності від досвіду шукача скарбів, точності налаштувань даного приладу і оптимальності вибору інструментарію для конкретних пошукових умов. Так у чому полягає різниця між двома професійними детекторами Garrett AT PRO і Minelab Safari, і на якому з них зупинити свій вибір?