(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як правильно налаштувати металошукач Minelab X-Terra 705

Якісний металошукач не може дати повної гарантії результативного пошуку, оскільки потрібно ще вміти ним правильно користуватися. Звичайно, існують недорогі примітивні детектори, що реагують на будь-які металеві предмети без розбору, які не потрібно налаштовувати, просто включити. Але в більшості випадків результатом такого пошуку буде лише сміття, адже метою металопошуку є цінна знахідка. Для того, щоб максимально ефективно використовувати пошукову техніку, її потрібно грамотно налаштовувати.

Одним з кращих представників якісних металошукачів для пошуку монет, реліквій і золотих прикрас є Minelab X-Terra 705. або 18 кГц, але з обов'язковим використанням котушки з такою самою частотою. Від вибраного значення частоти залежатиме глибина виявлення та чутливість до пошукових цілей. Чим менший параметр, тим глибше бачить металошукач і більший за мету, найвища частота 18 кГц дає максимальну чутливість до дрібних цілей, що залягають на невеликій відстані від поверхні землі.

Крім того, чутливість металошукача можна налаштувати незалежно від вибраної частоти в діапазоні значень від 0 до 30. Для хорошого результату краще вибирати не дуже високу чутливість, інакше буде надто багато сторонніх шумів. Оптимальне значення – 24, але можна трохи збільшити залежно від чутливості котушки. Що стосується дискримінації, то найзручніший режим – «Всі метали», однак у разі сильнозасмічених ділянок краще скористатися однією з встановлених масок (всього їх 4), варіант pattern 1 з відкритим 48-м сегментом підходить для більшості пошукових випадків.
Великий вплив на результати пошуку має стан ґрунту, зокрема рівень його мінералізації та ступінь засміченості металом. У детекторі Minelab X-Terra 705 з цього приводу передбачено налаштування балансу ґрунту, причому у трьох варіантах: ручному, напівавтоматичному та автоматичному. Найпростіший варіант – вибрати автоматичний режим, при якому прилад сам налаштовується на ґрунт, але при цьому робота буде дещо сповільнена, тому що детектору потрібен час для аналізу стану ґрунту. Напівавтоматичний режим дозволяє змінити автоматику в рекомендованому діапазоні, а ручний режим створений для професіоналів, які прагнуть ідеальних показників.
Металошукач Minelab X-Terra 705 має чотиритональну звукову індикацію та мультитональний режим з 28 звуків, з можливістю вибору та налаштування індивідуальних параметрів. Для пошуку на максимальній глибині достатнього одного тону, коли важлива можливість почути навіть найслабший сигнал від глибоко розташованої мети. Для найкращого поділу цілей доцільно вибирати поліфонію, але до великої кількості звуків доведеться звикати деякий час. Для ефективного пошуку не можна ігнорувати такий важливий параметр, як пороговий тон, причому краще відрегулювати його відразу після включення приладу. Оптимально він повинен бути трохи вищим за найслабше звучання у фоновому режимі, при цьому дрібні об'єкти, які не будуть видно на моніторі, можна обчислити як паузи між дзижчанням порогового тону.
Ще одна особливість металодетектора Minelab X-Terra 705 – наявність режиму геологорозвідки, що використовується в золотовидобуванні. Його риса – максимально висока чутливість. Цей режим цілком можна використовувати при пляжному пошуку дрібних ювелірних прикрас, особливо це стосується предметів складної конфігурації, таких як золоті та срібні ланцюжки. Режим Pinpoint, який також є у приладі, допоможе визначити точне місце розташування мети. В цілому управління Minelab X-Terra 705 інтуїтивно зрозуміле і освоїти його може навіть користувач із невеликим досвідом.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один з найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище, але спробувати варто.

      Пошук у лісі є окремим напрямком у шукачі скарбів і вимагає певних знань, навичок і витривалості. Лісова місцевість, де в перспективі можна знайти щось цінне, є зарослі рослинністю ділянки, завали дерев і чагарників, через які досить важко пересуватися, тому питання спорядження і правильний підбір техніки в цьому випадку особливо важливий.

      Металошукачі Minelab Excalibur II та Garrett Infinium LS – лідери в сегменті підводних детекторів, що мають ідентичні характеристики та практично однакову вартість, проте мають і відмінності, здатні впливати на результати пошуку та процес експлуатації.

      Металошукачі однієї категорії в основному мають аналогічний набір функцій і схожі пошукові можливості, проте на практиці результати пошуку можуть відрізнятися в залежності від досвіду шукача скарбів, точності налаштувань даного приладу і оптимальності вибору інструментарію для конкретних пошукових умов. Так у чому полягає різниця між двома професійними детекторами Garrett AT PRO і Minelab Safari, і на якому з них зупинити свій вибір?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Як швидко підібрати ace apex, а також metal detector garrett - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати скуба тектор про або quest x5 ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на еквінокс 600, тому поспішайте підібрати собі mars md gauss та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати xp deus 22hf, а також manticore купити з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукачі teknetics та купити котушку нел - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.