(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як правильно вибрати БУ металошукач

Ринок пошукової техніки рясніє величезним асортиментом металодетекторів, крім того, щорічно поповнюючись новими моделями та революційними розробками. Однак не кожен може дозволити собі купити новий металошукач, а тим більше наворочену новинку. Особливо це стосується новачків, які не до кінця визначилися, чи варто всерйоз шукати скарби. Для початку можна купити найпростіший детектор, але, на жаль, такі прилади мають мінімальний набор функцій і не дозволяють повністю відчути всі можливості металошукача. Тому для цих цілей цілком розумно придбати більш потужний прилад, що був у використанні, але перебуває в хорошому стані.

Більшість шукачів скарбів після першого сезону пошуків починають мріяти про оновлення своєї техніки, а старий металошукач продати. Найчастіше такий детектор ще досить новий, хоча має сліди експлуатації. Деякі відомі виробники дають гарний гарантійний термін на свої прилади, тому можливо, БУ металошукач ще може перебувати на гарантії. Однак гарантія може бути різною, найкращий варіант - це гарантія на прилади, що офіційно ввозяться. Такий детектор можна безкоштовно полагодити в сервісному центрі у разі невеликих поломок або несправностей.
При огляді БО металошукача, перш за все, потрібно звернути увагу на пошукову котушку, адже це найважливіший елемент приладу, від якого залежить результат пошуку. Зрозуміло, якщо детектор вже був у використанні, то на його поверхні можуть бути подряпини, хоча іноді потрапляють у продаж і майже нові металошукачі. За характером подряпин можна визначити стан детектора. Великі тріщини та сколи можуть порушити герметичність котушки, тобто при використанні у вологих умовах волога може потрапляти всередину та спотворювати інформацію про пошук.
Обов'язково під час огляду котушки потрібно звернути увагу до з'єднання котушки і кабелю – це важливий момент. Кріплення має бути цілим і без слідів втручання, оскільки через деякий час герметик зсихається і може пропускати вологу. Також не зайвим буде перевірити стан гумових прокладок на сполучному болті котушки. Якщо вони помітно стерті, то котушка бовтатиметься, що може призвести до відламування вушок, які нелегко полагодити.
Другий важливий елемент – блок управління металодетектора. Замінити його як котушку не вдасться, тому його стану потрібно приділити граничну увагу. Перш за все екран повинен працювати без перебоїв, він не повинен мерехтіти, гаснути і правильно відображати всі значки та індикатори. Якщо на екрані є патьоки, то, можливо, всередину потрапляла вода, і він може працювати некоректно. Далі потрібно перевірити, чи всі кнопки на блоці управління працюють, а також чистоту батарейного відсіку.
Наявність несправностей у роботі металошукача можна визначити, якщо просто включити прилад і перевірити, чи не «звенит» він у повітрі. Наявність звукового сигналу без мети може свідчити про попадання вологи в котушку або неполадки роботи блоку управління. Але це також може говорити про розряджені елементи живлення, тому краще використовувати повністю заряджені акумулятори або батарейки. Досвідчені пошукові системи можуть повірити правильність роботи дискримінатора, направляючи детектор на предмети з кольорового або чорного металу.
І останній елемент це штанга, на яку все кріпиться. Ідеальний варіант - це всі цілі складові без сильних ушкоджень. Однак, якщо важливі елементи працюють нормально, то незначні дефекти можна допустити, крім того, всі окремі деталі штанги можна придбати окремо, але тут потрібно орієнтуватися на загальну вартість комплекту. Насамкінець потрібно перевірити цілісність всіх шнурів, які в принципі теж цілком доступно замінити.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

      Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.

      Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати nokta the legend, а також купити рюкзак для металодетектора з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати котушка nel або металошукач minelab ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати simplex plus whp, а також металошукач гаррет 250 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на металошукач nokta makro, тому поспішайте підібрати собі металошукач garret ace та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач голден та міношукачі купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.