(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Найпоширеніші знахідки у прісних водоймах

У спеку року найкращим місцем проведення пошуків з металошукачем є береги водойм, морські та річкові пляжі. Там прохолодно і свіжо, можна шукати цінності тривалий час, і це набагато приємніше, ніж знаходиться у відкритому полі на сонці, що спалює. Якщо до морського пляжу далеко, то прісна водойма є майже в будь-якому місті. За старих часів поблизу річок і озер знаходилися млини, влаштовувалися ярмарки, люди приходили туди з грошима і часто втрачали свої цінності. Крім того, при купанні втрати траплялися набагато частіше, і напевно немає жодної людини, яка хоча б раз не втопила щось у такій ситуації.

Таким чином, дно прісноводної водоймища можна вважати справжнім «клондайком» для шукачів скарбів, озброєних сучасними металошукачами. Безумовно, головна мета шукача скарбів – це старовинні монети, проте це не найпоширеніший предмет, який вдавалося виявити допомогою детектора. Знахідки, що найчастіше зустрічаються при пошуку на озері або в річці - це рибальські снасті: різні гачки, грузила, блешні і т.д. Рибу ловили в усі часи, проте старовинні зразки трапляються досить рідко, хоча це велика удача, тому що досить часто за минулих часів такі дрібниці виготовляли зі срібла.
Досить часто у поле зору пошукових систем потрапляють замки та ключі різного калібру та строку давності. Це і дрібні замочки, які люблять вішати на містки закохані, і старовинні замки часів XVIII-XIX століть, втрачені під час перевезення скарбу. Ключі трапляються як одиночні, і цілі зв'язки, до речі, старовинні екземпляри досить популярні в колекціонерів таких предметів. Іноді ключі трапляються з брелками, і це ще один цікавий об'єкт колекціонування.
Як не дивно, але знайти на дні прісного водоймища величезний старий цвях справа досить проста. Такі залізяки часто зустрічаються, очевидно, внаслідок перевезення вантажів чи будматеріалів через мости та переправи. Вони досить часто трапляються при пошуку з металошукачем, але щоб виключити з пошуку, достатньо налаштувати металошукач на пошук лише цілей із кольорових металів, а для цього потрібен детектор із гарною дискримінацією. Іноді серед дрібних залізних предметів можна зустріти наперстки, призначені для шиття, але вони будуть цікаві лише колекціонерам.
Одні з найнебезпечніших предметів, які можна виявити на дні річок та озер, це зброя та боєприпаси, які опинялися там, оскільки часто поблизу водойм проходили лінії фронту або розгорталися бойові дії. Незважаючи на те, що вода діє руйнівно на залізні об'єкти, вони можуть досі зберігати заряд і бути небезпечними, тому краще їх не чіпати, а залишити на тому ж місці. Крім усього цього в прісних водоймах у надлишку зустрічаються труби, шматки арматури, пробки та інше металеве сміття. Уникнути його зможуть високотехнологічні металодетектори з можливістю вилучення великих залізних предметів.
Кращий вибір для пошуку по берегах та дну прісних водойм – це металошукач Garrett AT Pro , що дозволяє опускатися під воду на глибину до трьох метрів. Завдяки високій частоті 15 кГц прилад чутливий до дрібних предметів, таких як монети та прикраси. Як відомо, вода сама по собі створює перешкоди при пошуку, тому детектор розроблений з урахуванням цього, і їхній вплив на роботу мінімальний. Якщо планується проводити пошуки на пляжі, то краще вибрати іншу модель – Garrett AT Gold , з тими самими функціями, але краще орієнтовану на пошук золотих цілей.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати xp deus 2 або terra pro ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати garrett бу, а також nokta pinpointer - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на gti 2500, тому поспішайте підібрати собі go find 11 та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати minelab vanquish 440, а також металошукач купити бу з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач рівно та quest x5 купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.