(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як орієнтуватися на місцевості при пошуку з металошукачем

Безпека та комфорт – одні з найважливіших критеріїв ефективного пошуку цінностей з металошукачем. Однак часом шукачі скарбів захоплюються і забувають про обережність, їх заносить у глухий кут, особливо це стосується пошуків у лісі, де немає помітних орієнтирів. Така ситуація досить критична, а іноді і небезпечна, і якщо шукач скарбів один, то сподівається він може тільки на себе. Для того, щоб цього не відбувалося до пошуку, потрібно підготуватися заздалегідь, подбавши про засоби навігації та оповіщення.

Зараз практично всі гаджети має можливість GPS-навігації, тому, взявши з собою на пошуки смартфон, планшет або спеціальний навігатор, можна легко орієнтуватися на місцевості. Попередньо потрібно перевірити, чи встановлені на пристрій карти передбачуваної обстежуваної місцевості в потрібному масштабі, і при необхідності завантажити карти потрібних ділянок. Не буде зайвим у програмі навігації найдокладніший список об'єктів POI, які можуть бути хорошим орієнтиром для пошуку правильного шляху, наприклад заправки для автотранспорту.
Ідеальний варіант для поєднання металопошуку та одночасного орієнтування на місцевості є металошукачі із вбудованою системою навігації. Вони дозволяють не тільки спокійно вести пошуки, не думаючи про можливість заблукати, а й заздалегідь спланувати маршрут, а потім після повернення зберегти пройдений шлях із зазначенням перспективних районів і точним описом місць знаходження цінностей. Використовувати вбудовану навігацію зручніше, тому не потрібно одночасно стежити за сигналами металошукача і відстежувати шлях по гаджету, що не завжди зручно.
На сьогоднішній день існує багато моделей металошукачів з GPS-навігацією, проте це в основному професійні прилади для просунутих користувачів, які серйозно займаються металопошуком. Наприклад, металодетектор Minelab GPZ 7000 – це революційний прилад, оснащений найновішими технологіями. Його застосовують професійні геологи для пошуку золотих самородків та розробки нових родовищ. Вони обстежують віддалені від житла райони, тому навігація в таких випадках вкрай необхідна. Є простіше модель – детектор Minelab CTX3030 , здатний вести пошуки під водою, також оснащений GPS-навігацією.
Іноді шукачі скарбів потрапляють в екстремальні ситуації, коли потрібна допомога, а навколо нікого, хто міг би цю допомогу надати. Такі ситуації також потрібно передбачати, хоч і трапляються вони досить рідко. Потрібно заздалегідь подбати про можливість пересилання координат свого знаходження своїм знайомим, друзям або службі порятунку, оскільки словесний опис місцезнаходження сприймається дуже складно. Найпростіше зробити скріншот із програми навігації та відправити його електронною поштою або за допомогою MMS. Для цього краще потренуватися вдома та відпрацювати цю операцію, щоб у екстреній ситуації зробити це швидко.
Остання порада, якщо ви збираєтесь у малолюдну невідому місцевість, краще не йти поодинці, а зібрати компанію однодумців, тоді легше буде впоратися з непередбаченими обставинами на пошуку. Подбайте про безпеку та засоби для надання першої медичної допомоги. Обов'язково перед поїздкою перевірте зарядженість акумуляторів та гаджетів, і візьміть із собою додатковий комплект елементів живлення, а також зарядні пристрої, якщо вони є.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити голден маск 4 та купити нокта - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на пристрій для розмінування, тому поспішайте підібрати собі garrett pro та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати minelab x terra, а також металошукач garret - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати 22hf ws4 lite, а також металодетектор купити з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати хороший металошукач або ціна металошукач здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.