(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Цілі при металопошуку, що важко розпізнаються.

Основна функція металодетектора полягає у розпізнаванні металевих предметів, причому будь-яких. Для цього використовується стандартний режим «Всі метали», при якому реагує прилад на будь-який предмет, що містить метал. Це зручно і корисно для знаходження великих об'єктів, таких як різні комунікації або військові реліквії, але головна мета шукання скарбів у знаходженні цінних предметів, які можуть стати об'єктом колекціонування або засобом отримання прибутку, і це в основному це невеликі цілі з благородних металів, які досить складно розпізнати.

Найважливіші цілі для металошукача складаються з металів з низьким опором срібло, мідь, алюміній, золото, причому показники їхньої електропровідності настільки близькі, що відрізнити їх за однією цією ознакою досить непросто. На алюмінієву фольгу та золоту монету прилад може реагувати однаково. Однак деякі просунуті металошукачі здатні аналізувати цілі за двома властивостями металів: електропровідності та індуктивності, що значно підвищує шанси точної ідентифікації цілей. Одним з таких розумних металодетекторів є металодетектор Minelab E-Trac , який аналізує не лише тип металу, а й розмір знахідки.

Багато хто вважає, що якщо виключити з пошуку чорні метали, то металошукач виявлятиме лише кольорові цілі. На жаль, це не зовсім так, наприклад, якщо об'єкт залягає на глибині трохи більше за середню величину або розташований поблизу залізного предмета, тобто ймовірність, що металошукач його просто не помітить. Це не означає, що потрібно відмовлятися від режиму дискримінації, але потрібно знати, що він ефективно працює на досить чистих ділянках, але якщо сигналів зовсім мало, то правильніше буде перейти в режим «усі метали», адже іноді краще викопати кілька неправдивих цілей, ніж пропустити цінні знахідки

Ще один тип цілей, що важко визначаються, це реліквії, які мають досить солідний вік. Цінні знахідки, що відносяться до XVII-XX століття, в основному знаходяться на глибині до 30 см від поверхні землі, але якщо пошукова мета виявити більш давні артефакти, то доведеться опускатися на глибину не менше метра, а то й більше. Поряд з металевими предметами серед таких реліквій багато виробів з кістки, дерева, глини, тому і пошукові прилади повинні бути спеціалізовані. серйозними завданнями шукача скарбів, проте для знахідок, що залягають на середній глибині цілком може вистачити і глибинної насадки.

Складність конфігурації та вигадлива форма цілей також впливають на рівень розпізнавання знахідок. Найважчими для ідентифікації є золоті ланцюжки та інші подібні ювелірні прикраси. Для пошуку таких об'єктів необхідні високочастотні металодетектори з максимальною чутливістю. Наприклад, високочастотний металошукач Minelab X-Terra705 із частотою від 18,75 кГц, заточений на пошук дрібних золотих предметів та справляється з цим завданням відмінно. Однак, досконалого приладу не існує, кожен детектор має свої індивідуальні особливості, крім того, важливий рівень самого користувача і від того, наскільки грамотно налаштований металошукач багато в чому залежить результат пошуку


поділитися


Теги статті

Відгуки
Ігор
24-10-2017
Доброй ночі.Ви пишите про гарні детектори,але цей клад що на фото був знайдений прибором Garrett EURO ACE з катушкою NEL Attack 15".Тож тут як кому пощастить.А за використання фото Ви щей должні його власнику,я думаю він не відмовиця.З повагою.Гарний у Вас сайт і статі корисні дякую.
Оцінка
# # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      За всю історію пошуків скарбів було знайдено чимало цікавих і цінних знахідок: рідкісних монет, казково дорогих скарбів, рідкісних історичних реліквій. Однак щоразу поряд із цінностями їм доводиться викопувати не такі видатні об'єкти, а іноді вигляд цих знахідок викликає подив і навіть страх.

      Розробляти свою власну тактику пошуку кожен пошуковик намагається індивідуально, але з урахуванням досвіду колег і прислухаючись до порад досвідчених шукачів скарбів. Як відомо, саме системний та добре продуманий пошук дає найкращі результати. Тому, щоб грамотно підготуватися до копа, найкраще розбити план підготовки на етапи і на кожному рівні провести всі необхідні дії.

      Бувають дні, коли цілеспрямований пошук можна замінити звичайною прогулянкою з металошукачем у довільному напрямку. Часом така зміна тактики просто необхідна, вона дозволяє розслабитися на деякий час, підняти настрій та покращити свої навички. Але навіть у такому темпі прогулянки можна отримати максимум віддачі, якщо правильно розпорядитися можливостями свого металошукача.

      Щороку перед шукачами скарбів виникає дилема – копати чи не копати із зимової погоди. Як відомо, мінусова температура навколишнього середовища не цілком сприятливо позначається на роботі будь-якої техніки і багато виробників не рекомендують використовувати металошукачі, коли за вікном нижче за нуль. Однак, знаючи як правильно користуватися пошуковою технікою, можна трохи обійти ці правила і продовжити займатися своєю улюбленою справою навіть у зимову погоду. Звичайно, йдеться не про 20-градусні морози, а про невелике зниження температури до мінус 5-7С.

      Безумовно, маючи у своєму арсеналі хороший металошукач, кожен хоче випробувати його в різних умовах, тим більше що місць для шукання скарбів безліч. Однак з настанням сильних холодів не кожна пошукова система витримує пошук на відкритому повітрі, та й пошукова техніка не дуже любить температурних перепадів, якщо звичайно це не всепогодний дорогий детектор, які не боїться ні крутих морозів, ні виснажливої спеки. Тому в холодну пору року більшість шукачів скарбів намагається знайти місця з більш комфортними умовами, такі як покинуті села. Основний об'єкт пошуку в такому місці - це старе горище, яке в часи проживання людей було заповнене вщент різними старовинними речами.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати котушка коілтек, а також купити міношукач з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити ака металошукачі та котушка дітеч купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати квест x5, а також nokta legend whp - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати bounty hunter discovery або garrett apex ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на makro simplex plus, тому поспішайте підібрати собі fisher f22 та купити за найкращою ціною
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.