(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Способи захисту металодетектора від вологи

В очікування весни всі уявляють собі теплу і суху погоду з легким приємним вітерцем, але, на жаль, насправді початок весни супроводжується досить сирою та вітряною погодою, яка, зрозуміло, не може зупинити пристрасних шукачів скарбів від проведення перших пошукових робіт на початку нового сезону. Саме тому головним завданням для таких умов буде забезпечення нормальної роботи металошукача шляхом захисту приладу від дощу, туману та мокрого вітру. Якщо цього не зробити, то у разі потрапляння води в блок управління або в незахищені роз'єми, користувач ризикує залишитися в розпал сезону без свого вірного помічника, не кажучи вже про витрати на ремонт та відновлення детектора.

Деяким шукачам скарбів пощастило мати повністю вологозахищений металодетектор, який не тільки не боїться сирої погоди, а й дозволяє опускатися під воду. Подібні прилади досить дорогі і не кожен може собі дозволити таке задоволення, як, наприклад, Garrett At Pro або Minelab CTX 3030 . Безумовно, це відмінні прилади від провідних виробників металодетекторів, і власникам цих приладів нема чого хвилюватися за їхню безпеку, вони надійно захищені від зовнішнього впливу. А решті пошукачів краще підстрахуватися від примхливої весняної погоди і заздалегідь подбає про свого залізного друга.
Насамперед, потрібно захистити серце металошукача – блок управління, особливо це стосується електронних приладів, які дуже чутливі до зовнішніх умов і можуть дати збій у невідповідний момент. Для цього найкраще скористатися зручними чохлами, що випускаються у величезній кількості практично для кожної моделі детекторів відомих марок. Їх легко надягати та знімати, спеціальний матеріал дозволяє чітко бачити дані на екрані, також він оберігає від механічних пошкоджень – ударів, подряпин. Часто такі чохли йдуть у комплекті з металошукачем, а за необхідності їх можна придбати окремо.
Якщо зовсім немає можливості купити готовий чохол, то можна скористатися підручними засобами. Наприклад, підібрати відповідну за розміром пластикову сумочку або жіночу косметичку, прорізавши в ній отвори для деталей та додатково зміцнивши скотчем. Можна скористатися харчовою плівкою або, в крайньому випадку, пакетом або файлом канцелярським, але перший варіант зручніше і надійніше. Можна поекспериментувати та підібрати спосіб, який краще підходить та краще захищає. Однак потрібно пам'ятати, що плівку щоразу потрібно обов'язково знімати та просушувати блок управління, так як її герметичність може викликати запотівання приладу, при цьому елементи живлення потрібно виймати.

Наступним пунктом захисту металошукача від вологи йдуть роз'єми. Для цього можна використовувати різні герметики, замазки або водостійкий клей, які можна знайти в будівельних магазинах. Цими засобами потрібно замазати входи кабелю, а потім затягнути гайки та видалити надлишки герметика. Це допоможе уникнути попадання води та надійно закріпить шнури у разі випадкового висмикування. Всі котушки до металошукачів випускаються водонепроникними, тому додатковий захист їм не потрібний.
Також бажано, щоб металошукач бути правильно транспортований і поміщений у надійний вологозахищений рюкзак або сумку.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.