(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Корисні поради початківцям шукачів скарбів

Стартував черговий копацький сезон і сотні любителів археології та пошуку скарбів вийшли в поля для здійснення своїх найзаповітніших бажань і одночасно порадіти весняному сонечку. Серед цієї численної братії чимало новачків, які вперше взяли в руки металошукач, але ще тільки початківців знайомиться із захоплюючою справою шукання скарбів. Не завжди поруч знайдеться досвідчений пошуковик, який підкаже з чого почати і як приступити до пошуку скарбів, часто копачам-початківцям доводиться набувати досвіду на власних помилках. Корисна інформація у будь-якому випадку полегшить це завдання.

Перше і найголовніше питання – це вибір металошукачів . Тут покладатися на поради інших шукачів скарбів досить складно, оскільки переваги і смаки пошукачів щодо марок пошукової техніки дуже відрізняються. Насамперед, потрібно визначитися з пошуковими цілями та фінансовими обмеженнями, а потім уже переходити до вибору детектора. Найлегший і доступний спосіб визначитися – це взяти металошукач напрокат та спробувати різні види пошуку. Можливо, припаде до душі звичайний ґрунтовий пошук з пошуком реліквій чи монет, комусь сподобається ходіння по покинутих селищах, а хтось віддасть перевагу шукати втрачені прикраси на пляжі та поєднувати відпочинок на морі з хобі.
Для кожного виду пошуку металошукач повинен мати певні характеристики, проте більшість детекторів провідних брендів є досить універсальними і дозволяють використовувати їх у будь-яких умовах. Розширити можливості та покращити продуктивність пошуку можна за допомогою додаткових котушок , підібравши їх розмір та конфігурацію відповідно до намічених пошукових цілей. Марку металошукача кожен пошуковик вибирає також самостійно, не покладаючись на чужі відгуки, головне взяти до рук і відчути, до чого лежить душа.
Після придбання металошукача, перш ніж сконцентруватись на знахідках, потрібно звикнути до роботи з детектором. Для цього потрібен час, тому спочатку потрібно постаратися виїжджати на коп якомога частіше, щоб навчитися розпізнавати сигнали від різних цілей, вивчити особливості ґрунту та дізнатися, як реагує металошукач на ті чи інші умови. Спочатку не варто зациклюватися на пошуку цінностей і викопувати все поспіль, а присвятити час для набуття навичок, так що на перших парах не варто поспішати, інакше можна швидко розчаруватися в пошуках скарбів.
Правильне екіпірування шукача скарбів важливе не менше ніж вибір самого металодетектора. Від того, наскільки комфортно почуватиметься копач під час пошуку, залежить результат підприємства. Акумулятори повинні бути повністю заряджені, всі додаткові аксесуари поміщені у зручний рюкзак, одяг та взуття не повинні обмежувати рухи, та зобов'язані відповідати погодним умовам. Засоби зв'язку, захисту та першої медичної допомоги повинні бути обов'язковими, на випадок непередбачених обставин.
Теоретична підготовка перед пошуком повинна передувати практиці, тому майбутній маршрут бажано визначити заздалегідь. У цьому допомагають старовинні та сучасні карти, документи у місцевих архівах та опитування місцевих жителів. Окрім правильного користування металошукачем, копач повинен вміти орієнтуватися на місцевості, а в цьому добре допомагають сучасні навігатори, але тільки з автономною системою, а не за інтернетом. Не зайвим буде захопити з собою звичайний компас, якщо гаджет розрядиться.
Насамкінець ще одна важлива порада – про своє хобі краще зайвий раз не поширюватися, оскільки люди не завжди розуміють серйозність цього заходу. Недоброзичливці та заздрісники можуть «настукати» поліції, а зайві розгляди нікому не потрібні. Свої плани та знахідки краще обговорювати в колі однодумців, це не тільки безпечно, а й допомагає швидше освоїти всі тонкощі шукання скарбів.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати xp deus котушки або металошукач гаррет ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити fisher f2 та купити акумулятор для металошукача - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на discovery 1100, тому поспішайте підібрати собі комплекти розмінування та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати legend whp pro, а також 28 fmf rc - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати quest x10, а також легенда купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.