Популярні металошукачі у Білій Церкві:
Металошукачі в Білій Церкві.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Білій Церкві зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи у Білій Церкві, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня та лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Білої Церкви у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Білій Церкві через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Білій Церкві можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. 1-а Радгоспна, 5 (044) 323-02-22
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
БІЛА ЦЕРКВА
Історія Білоцерківщини бере свій початок у далекому палеоліті, в епоху дніпровського зледеніння, яке відбувалося на землі приблизно 240 тисячоліть тому. Саме тоді тут з'явилися перші люди, про що свідчать археологічні знахідки у вигляді наконечників копій, гарпунів та кам'яних знарядь. Парковки первісної людини були виявлені на території сучасного дендропарку «Олександрія». У період між 3500 та 1700 роками до нашої ери на цих землях проживали трипільці. У VІІІ столітті нашої ери з появою кочових племен кіммерійців, а пізніше скіфів, слов'янські народи, які тоді населяли ці землі, були змушені споруджувати укріплення – городища. Білоцерківське городище займало чималу територію та мало оборонне значення. Річка Рось, на якій було збудовано городище, пов'язувала поселення з торговим шляхом «з варягів у греки», а тому воно перетворилося на торговий центр, згодом набуваючи вигляду міста. На зламі VIII–IX століть Київська держава утвердила свою могутність, а київський князь Ярослав Мудрий заснував тут місто Юр'єв у 1032 році. У XIII столітті після нашестя монголо-татар місто було повністю знищене. Пізніше з відступом ворога сюди знову повернулися слов'яни, відродивши місто з попелу, яке стало називатися Білою Церквою. Протягом XIV-XVI століть місто переходить спочатку Литовському князівству, а згодом входить до складу Речі Посполитої. Після отримання магдебурзького права місто знову набуває свого торгового значення, а в результаті другого поділу Польщі стає частиною Російської імперії. Біла Церква стає провінційним містом, хоча перебуває на перетині важливих транспортних шляхів. У період громадянської війни у місті відбувається формування основних сил Директорії. Під час Великої Вітчизняної війни місто майже три роки перебувало в окупації. За цей час його майже повністю зруйнували. Після війни Біла Церква була відновлена і зараз це затишне невелике українське місто, центр активного культурного життя та дуже яскраве історичне минуле.