(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як знайти старе зникле село за прикметами

Для того, щоб вести успішні пошуки з металошукачем треба бути трішки слідопитом, щоб за деякими ознаками визначити характер місцевості та перспективність даної ділянки. Як відомо, знайти старе поселення – це велика удача для шукача скарбів, так як на цьому місці можна виявити не тільки старовинні монети, але й різні предмети старовини: прикраси, культові предмети, посуд, начиння і т.д. У минулі часи багато поселень зникали з лиця землі, але сліди, якими їх можна знайти збереглися, і уважний пошуковик легко може знайти таке перспективне місце пошуку.

Ландшафт місцевості може дати такі підказки, оскільки, як правило, села виникали у зручних для проживання місцях, наприклад, на пагорбі або в урочищі, недалеко від невеликої річки та струмка. Другу підказку дадуть старі дороги, які не можуть зникнути безвісти, бо протоптані тисячі разів. За старих часів вони поєднували між собою поселення, а на перехрестях і розвилках розташовувалися невеликі села. У пошуку таких доріг допоможуть старовинні карти з позначеннями траків та інших орієнтирів, а також інформація з краєзнавчих музеїв або місцевих старожилів.

Рослинність також може розповісти багато про що, зокрема, дикі плодові дерева серед лісу однозначно говорять про розташування на цьому місці житлового поселення. Великі старі дерева можуть свідчити про наявність поблизу останків села, і навіть якщо це не так пропускати такі об'єкти не варто. За старих часів мандрівники сідали відпочити біля таких дерев, так що просканувати навколо них ділянку потрібно обов'язково. Ще одна ознака, що свідчить про розташування старих поселень - це кропива, яка може рости тільки на колись ґрунті. Можливо, це не найприємніше заняття ходити по чагарниках кропиви, але правильно підібране екіпірування захистить від будь-яких екстремальних умов.

Ще один пункт дослідження щодо виявлення зниклого села – це безпосередньо грунт. Звичайний лісовий ґрунт чистий без домішок, але якщо в ґрунті є залишки інших порід, черепки, залізки та інше металеве сміття, значить на цьому місці колись було житло. За залишками фундаментів і цегли можна визначити розташування будинків, виявити найбагатші та значні споруди, де може бути найбільша кількість цінних знахідок. Іноді такі поселення, які не сильно заросли рослинністю, можна побачити на якісних супутникових знімках, тим більше, що такі ресурси доступні кожному.

Якщо вже вдалося обчислити перспективне місце, наявність відповідного обладнання стає справою першої важливості. Пошук на місцях зниклих поселень пов'язаний з деякими труднощами, наприклад, густа рослинність заважає вільно переміщатися та працювати з металодетектором, тому чагарники треба видаляти. Для цього знадобиться хороша лопата або гостра сокирка для видалення порослі, коріння та очищення простору для пошуку. Металошукач повинен мати якісну дискримінацію, а котушку краще підбирати витягнутої форми та середнього розміру для покращення мобільних якостей.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на металошукачі в черкасах, тому поспішайте підібрати собі металошукач equinox 900 та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати металошукач кощій, а також metal detector - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати nokta simplex ultra, а також металошукач купити в одесі з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати котушки на металошукач garrett або гаррет 250 ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити ultra nokta та gold hunter купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.