(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Причини невдалого пошуку з металодетектором

Шукачі скарбів з невеликим стажем досить часто довіряють думці своїх більш досвідчених колег, проте не завжди їх судження вірні і краще витратити трохи часу на придбання власного навички, щоб покладатися тільки на свої спостереження. Навіть якщо хтось говорить, що заплановане місце пошуку вже «вибите», не варто сприймати це як істину в останній інстанції, краще зайвий раз перевіряти ще раз. Іноді через нестачу інформації пошуковик сам вирішує, що це місце безперспективно, в цьому випадку потрібно постаратися знайти більше матеріалів про цей район, інакше можна прогаяти багато цікавого. Чим більше ділянок обстежується, тим вища ймовірність знаходження цінностей та скарбів.

Інша причина може полягати в неправильному налаштуванні пошукового обладнання або неправильно підібраній котушці. Наприклад, використовувати звичайну штатну або котушку маленького розміру на великих ділянках буде недоцільно, і більшість часу піде марно. Також неправильно застосовувати велику котушку на засмічених ділянках або на пляжі, де важлива не глибина, а чутливість датчика. Некоректно налаштована дискримінація, неправильно вибраний баланс ґрунту, підвищена чутливість детектора – все це може стати причиною невдачі на пошуку, тому до налаштування металошукача потрібно підходити серйозно, не шкодуючи час на експерименти.

Нехтування правильною технікою сканування також може призвести до розчарування від пошуку. Не варто поспішати і метатися з одного кінця ділянки до іншого, повільний і вдумливий стиль пошуку є найрезультативнішим. Але не варто перегинати ціпок, занадто повільний рух може просто вимотати, потрібно намагатися знайти баланс. Якщо металошукач погано реагує і видає рідкісні сигнали, ймовірно, була неправильно обрана висота розташування котушки над поверхнею землі, і, можливо, знизивши її, вдасться виявити більше знахідок. Не потрібно ігнорувати слабкі сигнали, адже навіть якщо один раз замість знахідки було викопано залізяка, це не означає, що наступного разу буде те саме. Для того, щоб чіткіше розпізнавати звуки металодетектора, краще використовувати навушники, які убезпечать від стороннього шуму.

Перепустка цінних знахідок може відбуватися через близьке розташування великих металевих об'єктів, наприклад поблизу залізного паркану, що пролягає під землею кабелю або наявності неподалік залізної арматури. У цьому випадку краще переміститися подалі від цих конструкцій або знизити чутливість наскільки це можливо. Наявність сміття, що примикає до знахідки, також може збити з пантелику, тому при виявленні цілей потрібно змінювати кути сканування. Впевненість шукача скарбів у тому, що цінності розташовані тільки на глибині 5-15 см також може бути помилковою, внаслідок чого можуть бути втрачені цінні знахідки, які з яких-небудь причин можуть бути неглибоко.

Зрештою, відсутність успіху на пошуку може бути спровокована простим людським фактором, таким як ліньки. Земля здається твердою та кам'янистою, тому не хочеться копати у разі неоднозначного сигналу; повторне сканування - погана трата часу; ліньки відхилитися від маршруту на кілька метрів - бездіяльність знижує шанси на знахідку. Розсіяність також не сприяє хорошому результату, не можна займатися пошуком з металошукачем , а думати про щось інше, а постаратися відкинути всі думки, що відволікають, і зосередитися тільки на сигналі детектора. У той же час не варто занадто захоплюватися і занурюватися в пошук до знемоги, втома знижує уважність, так що часті зупинки та невеликі перерви сприятимуть якісному виявленню цінних предметів.



поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати quest pinpointer або ace 250 ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати металошукач у вінниці, а також ace apex 8 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач тесоро та vanquish 340 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на x35 rc, тому поспішайте підібрати собі марс голіаф 15 та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати металошукачі teknetics, а також купити металошукач minelab з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.