(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Рекомендації щодо безпеки покупки металошукача через інтернет

Купувати та продавати будь-які товари через інтернет за останні роки стало досить популярним видом торгівлі. Покупець сидить удома або на роботі, детально вивчає інформацію про товар, порівнює з іншими моделями, вибирає з великого асортименту, оскільки найчастіше електронні магазини пропонують набагато більший вибір, ніж звичайні торгові точки. Це зручно, швидко та вигідно, оскільки ціна на онлайн-товари трохи нижча за рахунок відсутності плати за оренду торгових площ. Крім того, існує безліч платформ, де можна придбати товари у приватних продавців, проте це не завжди безпечно і легко нарватися на шахраїв.

Металошукачі – це такий самий товар, як і інші предмети торгівлі, які можна замовляти через інтернет, як на офіційних сайтах виробників пошукової техніки, так і користуючись іншими мережевими можливостями, зокрема спеціалізованими ресурсами. Зараз шукання скарбів дуже популярне заняття, а купити детектор можна де завгодно. Багато користувачів звертаються до соціальних мереж, шукають продавців на форумах, з метою купити прилад якомога дешевше, адже металошукачі коштують недешево. Щоб уникнути ризику при здійсненні угоди, потрібно дотримуватися деяких правил безпеки при покупці.


Якщо покупка планується через інтернет-магазин, то насамперед слід переконатися в його існуванні, з'ясувати повні реквізити, реальне місцезнаходження, повну контактну інформацію. Чесний сумлінний продавець ніколи не стане це приховувати, але якщо в контактах розміщено лише телефон або e-mail адресу, то ймовірність, що це шахраї дуже висока. Найкраще звертатися до перевірених інтернет-магазинів, які існують не один рік та мають високу репутацію, яку легко перевірити у мережі. Нові торгові майданчики без рекомендацій можуть виявитися сайтами-одноденками.

Після оформлення замовлення не потрібно поспішати оплачувати неперевірений товар, навіть якщо за це пропонується знижка. Краще сплатити металошукач при отриманні та після перевірки всіх товарних документів, у тому числі оформленого гарантійного талона. Якщо є можливість самовивезення, то краще вибрати саме цей варіант, оскільки ризики отримати неякісний товар є мінімальними. Якщо забрати товар самостійно не виходить і можна розраховувати тільки на послуги компанії доставки, то оплату можна здійснити післяплатою при отриманні детектора. Слід пам'ятати, що кожен покупець має право замінити невідповідний чи несправний товар протягом двох тижнів, тому зберігати товарні документи необхідно обов'язково.


Якщо все ж таки користувач вирішив ризикнути і придбати металошукач за приватним оголошенням, то краще вибирати спеціалізовані платформи, де є хоча б мінімальна гарантія безпеки угоди. Дуже низька ціна повинна насторожити, тому попередньо потрібно з'ясувати розбіг цін на цю модель, навіть якщо це металошукач. Домовившись про продаж, ніколи не оплачуйте товар уперед, і тим більше не повідомляйте жодних реквізитів своїх банківських карток. Найбезпечніший спосіб оплати при пересиланні – це післяплата після отримання товару. Комісія за цю послугу зовсім невелика, і не варто економити на дрібницях, ризикуючи втратити кілька тисяч.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукачі гаррет та купити металошукач garrett - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на металошукач б у недорого, тому поспішайте підібрати собі nokta металошукач та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати apex 8 або ціна garrett ace здивує всіх.
  • Як швидко підібрати quest x10 pro, а також simplex plus whp - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати quest pinpointer, а також купити металодетектор з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.