(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Різновиди звукових сигналів металошукача

Більшість сучасних металошукачів забезпечені інформативними моніторами, на яких відображається повна інформація про знахідку, її місцезнаходження та параметри пошуку. Проте досвідчені шукачі скарбів розуміють, що це далеко не все, про що може повідати прилад. Головне та найбільш повне джерело інформації – це прямий звуковий сигнал детектор, а дані з екрану можуть бути лише підтвердженням припущення. Для кожної ситуації металошукач може видавати різні види сигналів, але їх можна згрупувати за характерними ознаками.

Характерні звуки металошукача

Потрібні та непотрібні цілі допоможе визначити звук порогового тону металошукача. Це постійний звук, який видає детектор під час сканування, яке зникнення означає, що виявлено мету. Також пороговий тон допомагає виявляти цілі, що глибоко залягають, які можуть навіть не відображатися на екрані монітора. Багато детекторів, наприклад, Minelab X-Terra 705 мають можливість одночасно регулювати пороговий тон і ступінь звучання, що дає можливість легко коригувати сигнали від різних об'єктів.

Характерне "бурмотання" приладу можуть викликати лінії електропередач, розташовані неподалік, інші металошукачі та електроприлади. Це звані «хибні сигнали», усунення яких призначена опція зсуву частоти. Але така можливість є не у всіх металошукачів, прості детектори початкового рівня не забезпечені такими функціями, а напівпрофесійні та професійні моделі можуть легко відбудуватися від помилкових сигналів. У разі відсутності такої можливості можна спробувати знизити чутливість або перейти на іншу ділянку.

Працюючи при низькому рівні дискримінації на засмічених ділянках, користувач може почути несподіваний звуковий сплеск , який вказує на те, що серед металевого сміття може бути цінний предмет. Іноді металошукач починає різко крякати, що вказує на наявність під землею великого залізного предмета, проте не варто ігнорувати такі сигнали. Цілком можливо це не просто сміття, а історична чи військова реліквія. Варто досліджувати такий сигнал ретельніше, аналізуючи його поведінку при різних варіантах проводки. Якщо щоразу сигнал різний, знахідку обов'язково потрібно відкопати. А ось чіткий короткий стукіт навпаки підказує, що під землею знаходиться невеликий однорідний предмет, наприклад монета.

Такі прилади, як Minelab Е-Trac, відмінно пристосовані для пошуку срібних монет і видають унікальний схожий на писк звук при виявленні подібних об'єктів. Однак деякі залізні об'єкти складної форми можуть спровокувати таке звучання, наприклад, предмети з отворами або вигнуті цвяхи. Для того, щоб навчитися розрізняти схожі сигнали, потрібно більше практикуватися вдома або на відкритому повітрі, намагаючись ідентифікувати різноманітні предмети з різних металів.

Постійний шум, або на що звернути увагу

Гучний і чіткий шум металошукача сигналізує про наявність великого об'єкта, який можна спробувати відкопати, адже це може бути великий скарб, а це великий успіх для пошукача. А ось наявність постійного шуму при роботі металошукача має насторожити користувача, особливо якщо прилад почав працювати нестабільно. Причин постійного шуму може бути кілька: електроперешкоди, занадто засмічена ділянка, висока мінералізація або волога земля, і найнеприємніша причина - несправність. Для визначення причини потрібно оглянути металошукач, перевірити стан котушки та кабелю, але якщо визначити візуально поломку не виходить, варто звернутися до сервісного центру.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати minelab equinox 800 або discovery 1100 ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити пінпоінтер нокта та x5 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати ака сигнум mft, а також купити металошукач харків з доставкою по Україні.
  • Як швидко підібрати nokta the legend, а також тектор про - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на мінелаб го фінд, тому поспішайте підібрати собі котушки detech та купити за найкращою ціною
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.