Виробництво популярних серед шукачів скарбів металодетекторів Teknetics , Fisher і Bounty Hunter належить одній компанії First Texas Products, яка знаходиться в США. Всі три бренди мають високий рівень якості та надійності, за рахунок застосування сучасних матеріалів та постійного впровадження передових розробок. Металошукач Teknetics T2 – найстарший представник своєї марки, відроджений після придбання фірми Teknetics, яка розробляє детектори з початку 70-х років. Цікаво те, що аналогічний прилад випускається і підрозділом Fisher Lab, який певною мірою запозичив ідеї у Teknetics, і створило потужний і надійний детектор Fisher F75. Давайте ж спробуємо розібратися, чим дані прилади схожі і в чому їх відмінності.
Візуально Teknetics T2 та Fisher F75 дуже схожі, мають однакову конструкцію, габарити, штатну Double-D котушку однієї і тієї ж еліпсоподібної форми та розміром 11 дюймів. Робоча частота приладів – 13 кГц, розрахована на пошук об'єктів середнього та дрібного розміру. Крім того, обидва металошукачі мають класичний набір функцій для професійного ґрунтового пошуку: вибіркова дискримінація, виведення на екран числа VDI, графічна шкала дискримінатора з підсвіченим сегментом, ручне та автоматичне налаштування балансу ґрунту, пороговий сигнал, піпоінтинг, відбудова від перешкод.
Обидва металошукачі мають особливу систему S-подібних штанг, що фіксуються між собою за допомогою спеціальних пружинних кнопок, які надійно закріплюють конструкцію, роблячи її практично монолітною. Середня та верхня штанги виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, а нижня із вуглепластику, що полегшує загальну вагу приладу. Батарейний блок розташований під підлокітником, що робить конструкцію більш збалансованою. Металодетектори легко та швидко змінюють свій розмір під зростання користувача, що забезпечує тривалу комфортну роботу.
Великий інформативний екран притаманний кожному металошукачеві, і відмінностей у відображенні інформації практично немає. Обидві моделі виводять на екран глибину виявлення, розмір та характер мети. Екран монохромний і відмінно справляється з відблисками від сонця, а великі цифри і значки легко розпізнаються в будь-яку погоду.
Варто відзначити, що Fisher F75 має можливість зберігати в пам'яті останні налаштування, а Teknetics T2 щоразу скидає все, що змінив користувач. Також існують відмінності в аудіо ідентифікації: Fisher F75 має багатотональний звук, а Teknetics T2 має лише 4 тони, але це практично не позначається на пошуку.
Teknetics T2 має розширену дискримінацію зони чорних металів, на відміну від Fisher F75 , а також швидший відгук на довколишні цілі. Однак невелика уповільненість Fisher F75 може позначитися на якості ідентифікації при повільному скануванні, тобто нешвидкий, але чіткіший сигнал дає можливість виявити дуже дрібні предмети. Кожен прилад має варіант розширеної комплектації, куди входить додаткова снайперська котушка.
В іншому, металошукачі практично ідентичні, і можуть принести багатий урожай знахідок при грамотному налаштуванні та осмисленому використанні.
Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.
Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.
Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.
За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.
Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.
Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.
Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.
Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?