(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Найдивніші та несподівані знахідки шукачів скарбів

За всю історію пошуків скарбів було знайдено чимало цікавих і цінних знахідок: рідкісних монет, казково дорогих скарбів, рідкісних історичних реліквій. Однак щоразу поряд із цінностями їм доводиться викопувати не такі видатні об'єкти, а іноді вигляд цих знахідок викликає подив і навіть страх. Багато таємниць та загадок з минулого зберігає земля, і що трапиться наступного разу ніхто не знає, але щоразу це відкриття чогось нового. Деякі предмети можуть пролити світло на невідомі моменти історії, змінити трактування археологічних гіпотез і навіть викликати сенсацію своїм несподіваним змістом.

Важливі археологічні об'єкти

Досить часто шукачі скарбів натикаються на різні поховання, яких зустрічаються повсюдно. Це можуть бути і місцеві цвинтарі покинутих сіл, і давні гробниці, і військові могили воєнних часів. Однак іноді це можуть бути важливі археологічні об'єкти або історичні пам'ятки, і порушення цілісності культурного шару може бути розцінене як шкода, тому якщо є ознаки, що це місце може мати історичну цінність, краще залишити його до початку розкопок. А найкращий спосіб уникнути цього, заздалегідь вивчити карти та отримати вичерпну інформацію про подібні місця, які краще оминати, а при випадковому виявленні повідомляти у спеціальні служби.

Стародавні предмети побуту

Найнезрозуміліші враження на копі викликають стародавні предмети дивної конфігурації, призначення яких невідомі сучасній людині. Це можуть бути всілякі предмети побуту та знаряддя праці, такі гончарні круги, серпи, пести, тесла, кресала, жорна та ін. Виготовлялися вони з різних матеріалів: кремнію, бронзи, заліза, цінних металів, що залежить від віку знахідки, її призначення та періоду, коли цей предмет було зроблено. Крім того, серед таких старовин можна зустріти старовинні прикраси, які дуже відрізняються від сучасних. Наприклад, скроневі прикраси древніх слов'ян мали досить великий розмір, і розпізнати їх може лише фахівець з археології.

Вінтажні предмети колекціонування

Наступна категорія знахідок відноситься в основному до горищного пошуку, це різні вінтажні та антикварні предмети. Порожні пляшки, обгортки, старі музичні інструменти, кухонні чи канцелярські аксесуари тощо. На перший погляд такі речі можуть здатися марними і деякі шукачі скарбів просто не звертають на них уваги. Однак може виявитися, що це дуже популярні об'єкти колекціонування, адже область збирання практично нічим не обмежена і люди іноді колекціонують досить дивні предмети, наприклад, дорожні знаки або старі гасові лампи. Тому на пошуку не варто нічим нехтувати, а уважно ставиться до кожного виявленого об'єкта.

Небезпечні військові артефакти

Однак деякі знахідки приносять мало задоволення при виявленні це стосується небезпечних військових артефактів, таких як снаряди, гранати та інші підозрілі предмети, які можуть розірватися, навіть пролежавши під землею десятки років. З таким знахідками потрібно бути гранично обережними, а при знаходженні такого предмета точно запам'ятати його місцезнаходження та повідомити поліцію чи службу порятунку. Ліквідація такої небезпечної знахідки важлива не тільки для колег- шукачів скарбів, але і для звичайних людей, які можуть натрапити на неї зовсім випадково і постраждати.

Рекомендації щодо правильного викопування знахідок, читайте тут


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один з найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище, але спробувати варто.

      Розробляти свою власну тактику пошуку кожен пошуковик намагається індивідуально, але з урахуванням досвіду колег і прислухаючись до порад досвідчених шукачів скарбів. Як відомо, саме системний та добре продуманий пошук дає найкращі результати. Тому, щоб грамотно підготуватися до копа, найкраще розбити план підготовки на етапи і на кожному рівні провести всі необхідні дії.

      Бувають дні, коли цілеспрямований пошук можна замінити звичайною прогулянкою з металошукачем у довільному напрямку. Часом така зміна тактики просто необхідна, вона дозволяє розслабитися на деякий час, підняти настрій та покращити свої навички. Але навіть у такому темпі прогулянки можна отримати максимум віддачі, якщо правильно розпорядитися можливостями свого металошукача.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.