(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Базові та додаткові елементи спорядження шукача скарбів

Деякі необізнані в металошуку люди вважають, що для пошуку скарбів крім хорошого металошукача більше нічого не потрібно, взяв до рук прилад і шукай. Але досвідчені користувачі розуміють, що чим ретельніше буде проведено підготовку до походу і правильно обрано оснащення, тим легше і комфортніше буде пошук, а значить і результат буде кращим. Існують базові елементи екіпірування, без яких неможливо здійснювати пошукові роботи, а є додаткові аксесуари, які здатні підвищити ефективність пошуку, але не обов'язкові. Також в залежності від сезону та пошукових цілей додатковий набір спорядження може змінюватись.



Серед основних елементів головний звичайно якісний та надійний металодетектор , з повністю зарядженими акумуляторами та додатковим комплектом елементів живлення на випадок, якщо заряду не вистачить. Про зарядку та придбання запасних джерел живлення потрібно подбати завчасно. Також можна розглянути можливість підзарядки під час походу, наприклад від акумулятора автомобіля, якщо є такі умови. Обов'язково потрібно взяти з собою навушники, оскільки ситуація на копі може бути різна, і застосовувати їх можна вирішити тільки безпосередньо в польових умовах. Ще один найважливіший елемент спорядження – це легка та компактна лопата, без якої неможливо витягти знахідку, навіть якщо металошукач абсолютно точно вкаже її розташування. Не завадить взяти із собою заточування для лопати, яке займає мало місця, але вирішує багато проблем. Знайдені предмети краще помістити в спеціальну сумку або коробку, бажано з відділеннями, щоб знахідки не пошкодилися. І звичайно все це має розміщуватися у зручному та надійному рюкзаку.


Наступний набір екіпіровки не є обов'язковим, але може значно вплинути на результат пошуку. Карти як старовинні, так і сучасні допоможуть зорієнтуватися на місцевості та вказати на розташування старовинних доріг та занедбаних поселень. Детальні старі карти можуть дати наведення, де розташовувалися перспективні у плані знахідок місця, такі як ярмарки, корчми, церкви, млина, переправи та ін. Краще знайти час і ретельно дослідити карти перед походом. а потім скористатися електронними гаджетами з GPS-навігацією, куди заздалегідь можна занести всі цікаві об'єкти. Після копа навігатори дають можливість проаналізувати маршрут, а під час дослідження зробити корисні коментарі. Деякі пошуковики беруть із собою фотоапарат для фіксування знахідок, але він займатиме додаткове місце, тому ідеальним рішенням буде смартфон, який поєднає як функції навігатора, так і фотокамери.



Ще один необхідний набір шукача скарбів - це аптечка і засоби безпеки, до яких відносяться сигнальні ракети, газові балончики та інші засоби захисту. Можна, звичайно, обійтися і без них, але коли у пошуковика все передбачено, він почувається впевненіше. Одяг, головні убори, взуття, запас їжі і води залежать від пори року, і кожен вирішує для себе сам, як йому буде комфортніше на пошуку, а ось складаний ніж і сірники в пакеті, що не промокається, знадобляться в будь-яких умовах, так що не варто забувати про цих банальних атрибутах будь-якого походу. Також завжди варто брати з собою рукавички для захисту рук, які врятують від травм та бруду. Залежно від виду пошуку та умов середовища до додаткових елементів можна віднести скуб для пляжного пошуку, невелику сокирку для лісистої місцевості, піпоінтер для сильно засмічених ділянок і т.д. Для холодної пори року, коли темніє рано, потрібно мати з собою ліхтарик, краще налобний варіант, інакше доведеться повернутися додому, як тільки стемніє.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Тарас
30-01-2018
Нада к 400 катушку посильней и яка разница... апарат класний, велике спасиби.
Оцінка
#
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати металошукач quest q40, а також пінпоінтер gold hunter купити з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на х 10 про, тому поспішайте підібрати собі металошукач в дніпро та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати quest q20 або mi 4 ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати whp pro pack, а також нел шторм - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити deus котушки та квест х5 купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.