(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як вигідно продати старий металошукач?

Рано чи пізно настає момент, коли потрібно розлучитися зі своїм випробуваним другом, який не раз рятував у складних умовах і приносив радість нових знахідок. Техніка зношується, прогрес йде прискореним темпом і шукач скарбів розуміє, що час виходити на новий рівень і замінити старий металошукач на більш сучасний і модернізований прилад. Але не варто поспішати і викидати вживаний детектор на сміття, адже для заміни потрібен пристойний капітал, оскільки сучасні моделі досить дорогі, і це може бути витратним заходом. Якщо прилад робітник, то цілком можливо його вдасться продати, обравши прийнятний торговий майданчик.

Наразі існує багато можливостей для продажу вживаних товарів, це і торгові інтернет-майданчики, де продається все, що можна відправити службою доставки, та можливості соціальних мереж, де можна запропонувати свій товар у групі за інтересами, та тематичні форуми, де спілкуються любителі скарбопошуку. Однак, мабуть, найвигідніший спосіб - це онлайн-аукціон, де можна продати свій лот за найвигіднішою ціною, якщо знайдуться зацікавлені покупці. Найкраще розмістити інформацію про продаж відразу на кількох ресурсах, тоді шанси продати металошукач будуть значно вищими.


Для проведення вдалого правочину потрібно провести підготовчу роботу, а саме правильно підготувати металодетектор до продажу, щоб він мав товарний вигляд. Прилад потрібно почистити, добре просушити, підкрутити всі болти та кріплення. Для оголошення знадобляться якісні фотографії у різних ракурсах, а також варіанти у розібраному вигляді. Чим докладнішим буде фотозвіт, тим вища ймовірність, що детектором зацікавляться покупці. Бажано знайти всі документи на металошукач, які також потрібно сфотографувати та додати до інших знімків. Якщо збереглася коробка від металошукача, це великий плюс для пересилання і зберігання приладу, так що фото з коробкою також краще розмістити в оголошенні.

Наступний пункт – це докладний опис металошукача, куди потрібно включити технічні дані детектора, перелік комплектації, відомості про експлуатацію та поточний стан приладу, наявність дефектів та поломок, дані про дату покупки та гарантійні терміни, причину продажу. Якщо є можливість, то краще зняти короткий відеоролик, де можна продемонструвати включення та роботу металошукача, а також тести повітрям. Такий міні-фільм переконає покупців набагато швидше, ніж розповіді про справність детектора. Обов'язково потрібно вказати способи пересилання приладу та умови оплати доставки. Це все, що потрібно від продавця, далі встановлюється адекватна ціна, і при супутні певної удачі стартовий капітал для покупки нового металодетектора буде забезпечений.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.