(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як швидко може окупитися металошукач

Окрім чудового проведення часу та захоплюючого хобі пошук з металошукачем може стати чудовим джерелом доходів, як додатковим, так і основним. Все залежить від того, скільки часу шукач скарбів готовий витрачати на пошук скарбів. Новачки, які вперше взяли в руки детектор і відчувши легке збудження при першій знахідці, задаються питанням, як швидко їхня діяльність може окупити пошуковий прилад. Питання риторичне і відповідь не можна дати однозначне, оскільки це залежить від багатьох факторів.

Насамперед, важлива інтенсивність пошукових робіт. Якщо це просто разові вилазки в компанії друзів, інакше як туризмом це ніяк не назветься. Випадково знайдені монетки можуть принести радість та невеликі гроші, але окупити свій прилад навряд чи вдасться незабаром. Для того, щоб дійсно заробити на шуканні скарбів потрібно регулярно здійснювати ретельно сплановані походи. Доклавши трохи зусиль і підібравши необхідне спорядження, можна отримати відмінний результат і досить швидко окупити свій прилад.
Не варто покладатися на випадок і до вибору місця пошуку слід підходити серйозно. Попередньо вивчити місцеві карти, намітити маршрут, перевірити на "вибитість". Все це вимагає досить багато часу, зате результат може перевершити всі очікування. Іноді правильно обране місце може з одного заходу окупити більшу частину вартості металошукача. Найбільш перспективними вважаються місця, де за старих часів існували поселення, там то й можна знайти цінні та рідкісні монети, старовинні прикраси та інші реліквії. На аукціонах антикваріату це потрібні предмети.
Третій фактор успішних пошуків – це сам металошукач, наскільки ефективно він знаходитиме цінності залежить від його чутливості, дискримінації та вибірковості цілей. Дешеві прилади просто дзвенять при виявленні будь-якого металевого предмета, але для ефективності пошуку шукачів скарбів потрібно знати якого він розміру, його склад і глибину залягання, щоб не витрачати сили даремно, щоразу викопуючи тонни землі. Це вміють робити якісні металошукачі, які мають безліч різних функцій, що допомагають визначити характер і точне місцезнаходження мети.
Природно такі прилади коштують дорожче, але якщо порівнювати обсяги та якість знахідок, знайдених дешевими та дорогими металодетекторами, то статистика каже, що якісний пошук дає відчутний дохід, і відповідно просунутий металошукач окупиться швидше за примітивний. При регулярному пошуку хороший детектор зазвичай окупається за два копалень сезону, але трапляються щасливчики, які відразу знаходять цінні речі і можуть відразу не тільки окупити свій прилад, але і отримати відчутний прибуток. Це залежить від рідкості та збереження знахідки, але такі випадки поодинокі.
Ще один фактор, що впливає на ефективність пошуку - це пошукова котушка . Зазвичай стандартну комплектацію металошукача входить датчик із середніми характеристиками, які дають непогані результати у вирішенні більшості пошукових завдань. Але для збільшення продуктивності краще використовувати посилений варіант, це може бути додаткова котушка, або нестандартна комплектація при покупці, які пропонують багато магазинів. Однак ні за які гроші не купиш позитивні емоції та радість знахідок, які приносить шукання скарбів.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Після тривалої перерви в зимовий період, дуже хочеться, якнайшвидше взяти в руки рідний металошукач і поринути у улюблене заняття, але чи варто так поспішати і розпочинати пошуки, доки не зійде весь сніг?

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати металошукач minelab vanquish, а також купити quest x5 з доставкою по Україні.
  • Як швидко підібрати металошукачі ужгород, а також xp deus ii - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати 2 xp deus або металошукач ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на металодетектор quest x10, тому поспішайте підібрати собі лопата для металошукача та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити піноінтер недорого та котушка дітеч купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.